Tęsiame kompiuterinio raštingumo mokymus Rūdiškių bibliotekoje

Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Rūdiškių filiale tęsiamas projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“, skirtas asmenims, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami. Startavo nauja grupė, užsiėmimai vyko rugsėjo 10, 12, 13, 17, 18, 20 dienomis.

Mokymų metu gyventojai mokėsi naudojimosi skaitmeniniais įrenginiais (kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais) pagrindų, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis, dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais. Mokymus vedė vyr. bibliotekininkė Teresa Bundzevič, ji džiaugėsi gerais testų rezultatais ir nuoširdžiu bendravimu.

Baigusiems mokymus buvo įteikti tai patvirtinantys pažymėjimai.

Mokymai ir toliau vyks mūsų bibliotekoje, tad kviečiame sekti naujienas, jungtis prie projekto ir pasinaudoti puikia galimybe tapti sumaniais, atsakingais bei kuriančiais skaitmeninio pasaulio piliečiais.

Skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems – tai viena iš projekto „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Laima Franckevičienė,

Trakų viešosios bibliotekos