Švenčiame Lietuvos narystės NATO 20-metį

Kovo 29 d. – Lietuvos narystės NATO 20-mečio sukakties dieną – 12.00 val. vyks Lietuvos narystės NATO 20-mečio minėjimas, iškilmingas vėliavų pakėlimas, ginklų paroda Trakų kultūros ir meno centro aikštėje (Vytauto g. 69, Trakai).

Trakų viešoji biblioteka ir jos padaliniai taip pat kviečia pažymėti šį jubiliejinį įvykį kartu.

Programa:

• NATO 20-mečiui paminėti

Į Onuškio biblioteką atvyks buvęs Onuškio savanorių kuopos vadas Vladas Svinskas, kuris supažindins vaikus su istoriniais faktais apie NATO ir paaiškins, kuo tai svarbu Lietuvai. Vėliau mažieji spręs viktoriną, taip pasitikrindami savo žinias NATO tema.

Laikas: kovo 29 d. 11.30 val.

Vieta: Trakų viešosios bibliotekos Onuškio padalinys, Daugų g. 2, Onuškis

• Viktorina „Stiprūs su NATO“

Dalyviai susipažins su NATO tikslais ir uždaviniais. Viktorina skirta jaunimui.

Laikas: kovo 29 d. 14.30 val.

Vieta: Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario padalinys, Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris.

• Viktorina „Ką žinai apie NATO?“

2004 m. kovo 29 d. Lietuva įstojo į NATO. Siekiant paminėti šią datą – Lietuvos įstojimo į NATO 20-metį – parengta viktorina „Ką žinai apie NATO?“. Žaidėjams ji pateiks įvairių klausimų apie organizaciją bei leis pasitikrinti turimas žinias.

Laikas: kovo 29 d.

Vieta: Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario padalinys, Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris; Trakų viešosios bibliotekos Onuškio padalinys, Daugų g. 2, Onuškis; Trakų viešosios bibliotekos Rykantų padalinys, Vilniaus g. 5, Rykantų k., Lentvario sen.; Trakų viešosios bibliotekos Šklėrių padalinys, Rugiagėlių g. 1A, Šklėrių k., Rūdiškių sen. Taip pat viktoriną galima spręsti virtualiai socialiniame tinkle „Facebook“, Trakų viešosios bibliotekos paskyroje.