Skaitytojų klubo susitikimas-popietė „Kelias į Vasario 16-ąją“

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena – išskirtinė data mūsų tautai ir valstybei, kiekvienam iš mūsų. Tai – mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo istorijai.

Tam ir buvo skirtas pirmasis Skaitytojų klubo susitikimas – prisiminti, kokį nepaprastai svarbų ir atsakingą žingsnį tą dieną žengė Vasario 16-osios Akto signatarai, kokiomis sunkiomis sąlygomis buvo padėtas kertinis Lietuvos nepriklausomybės akmuo ir kaip svarbu yra tai išsaugoti  šiandien, kai susiduriame su naujomis grėsmėmis, naujais iššūkiais. Trumpas vaizdo klipas paprastai ir aiškiai nušvietė Lietuvos kelią į nepriklausomybę nuo 1795 metų, išklausėme prof. Liudo Mažylio prisiminimus apie Vasario 16-osios Akto paieškas, skaitėme eiles apie Lietuvą. Skaitytojams atrinkome ir pristatėme svarbiausias knygas Lietuvos valstybingumo tema.

Toks buvo šis susitikimas, na, o kito susitikimo metu pasidalinsime savo mintimis, nuomonėmis apie perskaitytas knygas, susipažinsime su naujomis, rekomenduosime jas vieni kitiems.

Nijolė Zaveckienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių padalinio vyresnioji bibliotekininkė