„Skaitymo iššūkis“ kviečia pasinerti į knygų pasaulį

Milžiniško populiarumo sulaukęs, širdis užkariavęs ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“ nuo birželio pirmosios vėl kviečia visus literatūros mylėtojus pasigalynėti su savimi, atsiversti mylimas knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.

„Skaitymo iššūkis“ – tai varžytuvės, vykstančios nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje. Dalyvaujantys gali registruotis bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje www.vasarasuknyga.lt

Šių metų šūkis – Skaitydami mes pakeisime pasaulį!

Dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje, įvykdytas užduotis registruoja savarankiškai. Dalyviai, užsiregistravę bibliotekoje, gaus dalyvio kortelę, kurioje reikės įrašyti perskaitytos knygos autorių, pavadinimą.

Viskas, ką Tau reikia padaryti, tai perskaityti 5 knygas ir jas įvertinti:

1. Perskaityk lietuvių autoriaus knygą

2. Perskaityk knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas

3. Perskaityk knygą apie keliones

4. Perskaityk knygą geltonu viršeliu

5. Perskaityk knygą, kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės kaip ir tavo vardas.

Visi dalyviai, įveikę „Skaitymo iššūkį“, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje galės laimėti 3 pagrindinius prizus – 300 eurų čekį, skirtą įsigyti dviračiui, e. skaityklę ir paspirtuką. „Skaitymo iššūkyje“ dalyvaujančios bibliotekos apdovanos visus iššūkį įveikusius dalyvius papildomais prizais – skirtukais ir fondo „Švieskime vaikus“ knygomis.

„Skaitymo iššūkis“ – puiki proga turiningai praleisti vasaros atostogas, tuo pačiu sudalyvaujant varžytuvėse, taip pat galimybė atrasti dar neskaitytų knygų ir išbandyti naujus žanrus, nes kiekviena užduotis kviečia ieškoti ir bandyti.

Tariame ačiū visiems dalyvaujantiems 2019 m. „Skaitymo iššūkyje“ ir kviečiame to dar nepadariusius prisijungti!