Rūdiškių lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikų darbelių paroda

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos belaukiant Rūdiškių lopšelio-darželio „Pasaka“ auklėtiniai papuošė mūsų biblioteką savo darbelių bei piešinių paroda „Aš augu Lietuvoj, šalelėj mylimoj“. Ji skirta Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai.

Visų grupių vaikučiai piešė ir kūrė darbelius apie savo Tėvynę taip, kaip ją mato ir supranta. Jų kūrybiškumas ir meilė Gimtinei atsiskleidė piešiniuose ir darbeliuose, vaizduojančiuose Gedimino pilį, plevėsuojančią trispalvę, Televizijos bokštą. Kiekvienas darbelis – tai mažų žmonių išreikšta didelė pagarba ir meilė Lietuvai pasitelkus meną.

Šios parodos tikslas – skatinti mažuosius domėtis Lietuvos istorija, gerbti valstybės simbolius, didžiuotis savo tautybe. Tai – puiki galimybė skleistis vaikų saviraiškai, kūrybiškumui bei iniciatyvumui.

Jolanta Masiulevičienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių padalinio vyriausioji bibliotekininkė