Piešinių paroda „Gyvenimas“ Onuškyje

Onuškio bibliotekoje eksponuojama Gabijos Gackaitės piešinių paroda „Gyvenimas“.

Gabija mokosi Aukštadvario m/d „Gandriukas“ trečioje klasėje, lanko Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus dailės užsiėmimus ir „Muzikos garsus“. Kaip ir visi tokio amžiaus vaikai, ji džiaugiasi vaikyste ir iš gyvenimo ima viską, ką jis duoda. Darbų autorei labai patinka keliauti, o visų labiausiai būti kaime pas močiutę ir drauge su pusseserėmis rūpintis bei prižiūrėti ten esantį ūkį, kuriame yra ne tik vištos su viščiukais, bet ir karvės, kiaulės, užsispyręs ponis ir labai daug triušių. O didžiausias džiaugsmas, kuriuo ji ten nuvykusi mėgaujasi, yra kambarinis šuniukas Draugužis ir katinėlis Micius.

Atvykę į biblioteką apžiūrėti parodos, jos darbuose rasite žinomų pasakų veikėjų ir mėgstamų knygų personažų, taip pat gausu animacinių filmų veikėjų. Ši paroda – tai jos pirmoji, bet tikrai ne paskutinė, kurią mes eksponuojame bibliotekoje.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad ši paroda bus kilnojama, tad autorės darbais galės pasidžiaugti ir kitų miestelių bibliotekų lankytojai. Ir kas ten gali žinoti, gal pagauti įkvėpimo mažieji lankytojai prisijungs prie meną mylinčių ir puoselėjančių žmonių. Iki malonių susitikimų Onuškio bibliotekoje, kurioje vietą suranda tiek didelis, tiek mažas ir nesvarbu, ar jis tik lankytojas, ar parodos autorius, ar tiesiog turistas, kuris, lankydamas mūsų apylinkes, užsuko pasigrožėti įstaiga, kurioje vyksta įvairūs užsiėmimai ir veiklos.

Parodą parengė, komplektavo, derino Onuškio bibliotekininkė Inga. Darbais lankytojai galės grožėtis visą kovo mėnesį.

Inga Gackienė,

Trakų viešosios bibliotekos