Paroda „Spalvingų Šv. Velykų“

Bundanti gamta ir artėjanti gražiausia pavasario šventė – šv. Velykos žadina viltį, šviesą ir gyvybę kiekviename iš mūsų. Jų belaukiant Šventininkų biblioteka kovo mėnesį organizavo vaikams kūrybinį užsiėmimą „Spalvingų šv. Velykų“, kuris vėliau virto tuo pačiu pavadinimu surengta paroda.

Tai – jau ne pirma vaikų kūrybinių darbų paroda, kurioje biblioteka kviečia dalyvauti savo mažuosius lankytojus. Dalyvavimas piešinių parodose šv. Velykų tematika ugdo jų informacinį mąstymą, skatina nebijoti įgyvendinti kūrybines idėjas, puoselėti etninę kultūrą. Mintis tęsti piešinių parodų tradiciją kilo norint padėti vaikams išlaisvinti kūrybiškumą. Jie parodose dalijasi savo darbais, kūrybinėmis idėjomis.

Džiaugiamės ir dėkojame vaikams už unikalius, savitus, spalvingus piešinius. Tegu mus pasitinkanti pavasario šiluma ir spalvingi mažųjų piešinėliai suteikia naujų jėgų kurti ir tobulėti, o visai bendruomenei linkime švęsti šv. Velykas su kupina tyrumo ir vilties širdimi.

Vaikų piešinių paroda Šventininkų bibliotekoje bus eksponuojami iki šv. Velykų.

Kristina Razvadauskienė,

Trakų viešosios bibliotekos Šventininkų padalinio vyr. bibliotekininkė