Numerologija – kas tai?

Žmonės nuo seno domisi skaičiais, astrologija. Nors skaičiai daugiausia naudojami matematiniuose skaičiavimuose, manoma, kad skaičiuose slypi daugiau paslapties ir mistikos. Numerologija yra teorija nusakanti, kad skaičiai su kuriais žmogus susiduria, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Numerologijos pradininkas buvo Pitagoras ir spėjama, kad numerologijos mokslas egzistuoja jau 5000 metų. Įdomiausia tai, kad numerologijoje kiekvienas skaičius turi savo reikšmę, o tai leidžia pažvelgti į žmogaus vidų, jo savybes, kurių plika akimi nepamatysi, bet sužinojęs, daug ką gali suprasti. Numerologija – puikus būdas susipažinti tiek su savimi, tiek su kitu.

Entuziastingų ir besidominčių skaitytojų būrelis lapkričio 23 dieną sugužėjo į Senųjų Trakų biblioteką susipažinti su skaičiais, dominuojančiais jų gyvenime, ir metodininke Svetlana Šatevičiene, kurį apie tuos skaičius nusimano geriausiai. Diskutavome ir klausėmės apie numerologiją pagal gimimo datą. Pagal Pitagoro sukurtą metodiką, skaičiavome savo metus ir nagrinėjome šias temas: 1.  Energija iš gamtos, 2. Bendravimas, 3. Energija iš kosmoso, 4. Sveikata, 5. Meilės lyderiai, 6. Intuicija, 7. Angelas sargas, 8. Likimas, 9. Protinis potencialas.

Išnagrinėję viską, pamatėme, kad daug ko apie save net nežinojome, pavyzdžiui, ar esame sėkmingi, draugiški ir pan. Šis seminaras daugeliui dalyvaujančių padėjo pažvelgti į save kitu kampu, pagalvoti, kur turime stiebtis, o kur pasileisti pasroviui.

Nuoširdžiausiai dėkojame Svetlanai Šatevičienei už suteiktas žinias ir begalinį nuoširdumą. Galvojame, kad jau viską žinome, bet Jūs visada mus nustebinate naujomis žiniomis ir savo nuoširdžiu bendravimu.

Agnieška Uscilienė,

Trakų  viešosios bibliotekos Senųjų Trakų filialo vyr. bibliotekininkė