Nacionalinis tyrimas viešosiose bibliotekose

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka visose Lietuvos viešosiose bibliotekose vykdo vartotojų apklausą, skirtą viešosios interneto prieigos poveikio vertinimui. Šia apklausa siekiama ištirti vartotojų nuomonę apie bibliotekas, naudojimosi internetu įgūdžius bei įpročius, bendrą požiūrį į biblioteką. Surinkti duomenys reikalingi siekiant tobulinti bibliotekos teikiamas paslaugas, kokybiškai aptarnaujant vartotojus.

Klausimyną matysite bibliotekoje prisijungę prie viešos interneto prieigos ir atsidarę interneto naršyklės programą. Maloniai prašome aktyviai įsitraukti ir užpildyti anketą, taip išreiškiant savo pilietinę valią ir norą prisidėti prie pažangesnės Lietuvos kūrimo ir bibliotekos paslaugų gerinimo.

Apklausoje gali dalyvauti bibliotekų lankytojai nuo 16 metų. Klausimynas lankytojams prieinamas iki rugsėjo 30 d. Pildymo trukmė 10–15 min.

Užpildyti klausimyną galite atidarę šią nuorodą http://apklausa.tns.lt/index.php/225286/lang-lt

Daiva Klimienė

Trakų viešosios bibliotekos