Dusmenų bibliotekoje įvyko susitikimas su rašytojais kraštiečiais

Dusmenų bibliotekoje vyko rašytojų kraštiečių susitikimas. Šis susitikimas jau buvo tapęs tradicija, tačiau du metus iš eilės neįvyko dėl Covid 19 aplinkybių, tad džiaugiamės, kad galime ir vėl atgaivinti šią tradiciją.

Į susitikimą atvyko Virginija Rimkuvienė, – ji pristatė savo naująją knygą „Jis vadina mane mama“. Buvo prisiminta ir pirmoji autorės knyga – „Man 50, ir aš dar gyva“, kurios pristatymu džiaugėmės pernai. Paskutinę savo knygą „Dzūkiškos baikos“ pristatė Onutė Virginavičienė. Gaila, jog į susitikimą negalėjo atvykti dar vienas kraštietis Jonas Laurinavičius, bet jo prašymu, Onutė V. aptarė ir jo knygas.

Buvo įdomu, o susirinkusiems iškilo daug klausimų, į kuriuos buvo čia pat ir atsakyta. Viešnios mielai pasidalijo mintimis ir apie ateities kūrybinius tikslus, užmojus. Ačiū Virginijai ir Onutei, sėkmės kūryboje.

Ačiū visiems dalyvavusiems.

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė