Birželio 20 d. nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizatoriai kviečia dalyvauti skaitmeninių lyderių, konsultantų, bibliotekininkų mokymuose.

Renginys vyks birželio 20 d., 9.00–17.00 val. Trakų viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 69, Trakai).

Maloniai prašome renginio dalyvius užsiregistruoti šioje formoje https://forms.gle/DrmXwqXuXE2q8A797 iki birželio 7 d.

Detali renginio programa užsiregistravusiems bus atsiųsta artėjant renginiui.

Mokymų metu sužinosite:

• Apie skaitmeninių įgūdžių poreikį kiekvienam Lietuvos gyventojui;
  • Kokie mokymai organizuojami Lietuvos bibliotekose (projekto „Prisijungusi Lietuva“ ištekliai);
  • Apie skaitmeninių lyderių, konsultantų ir e. skautų roles projekte bei bendradarbiavimo galimybes;
  • Apie šiuolaikines bendruomenes ir jose vykstančias veiklas, apie gerąją patirtį;
  • Kokios skaitmeninės priemonės gali būti naudojamos bendruomenėse (informacijos publikavimas internete, socialinių tinklų įtaka bendruomenės nariams, efektyvesnis informacijos viešinimas, nuomonių formuotojai ir pan.);
  • Kokios bendradarbiavimo priemonės gali būti naudojamos bendruomenėse (internetinės priemonės idėjų generavimui, registracijos priemonės, internetiniai dokumentai, ir pan.);
  • Apie įrangą, esančią bibliotekose, kaip ją naudojant gali būti tobulinami skaitmeniniai įgūdžiai.

Renginio metu vyks praktinės veiklos, dalyviai dirbdami grupelėse atliks užduotis ir dalysis patirtimi.

Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai – tai viena projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų; šiuos renginius organizuoja Baltijos kompiuterių akademija. Jeigu turėtumėte klausimų dėl šio renginio, prašome kreiptis el. paštu renginiai@bka.lt.