Bibliotekoje – turiningi sausio antradieniai su „Auksiniu protu“!

Sausio 16-ąją su jauduliu ir azartu pralėkė antrasis šiemet „Auksinio proto“ vakaras Trakų viešojoje bibliotekoje. Komanda „Išmanieji protai“ po poros turų išsiveržė į priekį, tačiau tarp kitų trijų – „Zenono paradoksas“, „TIM 2 TEAM“ ir „Be vilčių“ – virė įtempta kova.

Susumavus visų penkių turų taškus, rezultatai išsidėstė štai taip:

• I vieta – „Išmanieji protai“ (73 tšk);
  • II vieta –  „Zenono paradoksas“ (56 tšk);
  • III vieta – „TIM 2 TEAM“ (50 tšk);
  • IV vieta – „Be vilčių“ (48 tšk).

Žaidimo metu komandoms teko prisiminti 2016 metų Lietuvos įvykius, ieškoti sąsajų, sudalyvauti Dakaro ralyje, pasinerti į muzikos pasaulį bei pakeliauti po Monaką.

Bendri visų žaidusių rezultatai: https://www.auksinisprotas.lt/gyvu-zaidimu-rezultatai/

Protmūšis tik prasidėjo, tad vis dar kviečiame prisijungti susidomėjusius į mūsų „Auksinio proto“ šeimą.

Kaip dalyvauti protmūšyje?

• Suburti komandą, kurią gali sudaryti nuo 2 iki 9 asmenų;
  • Sugalvoti savo komandos pavadinimą ir išsirinkti kapitoną;
  • Kapitonas turi užregistruoti komandą į gyvus žaidimus bibliotekoje: el. p. a.narbutiene@trakubiblioteka.lt arba tel. (8 528) 55 461;
  • Iki pat balandžio 30 d. kiekvieną antradienį 19 val. ateiti į gyvus žaidimus ir dvi valandas smagiai praleisti bendraminčių kompanijoje sveikai varžantis ir demonstruojant savo išmintį.

Iki pasimatymo trečiajame šio sezono žaidime sausio 23 dieną 19 val.!

Akvilė Narbutienė,

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė