Akcija „Neužmirštuolių dirbtuvės“

Neužmirštuolė – penkių žiedlapių žydra gėlė, nešanti prasmę, tikėjimą, kad mes niekada neužmiršime to, kas nutiko Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Daugelis šią dieną įsisega neužmirštuolės simbolį į paltą, megztinį ar suknelę.

Šiais metais Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius minėjo Sausio 13-ąją kviesdamas sudalyvauti akcijoje „Neužmirštuolių dirbtuvės“, kurios metu pasitelkėme šviečiančius molbertus. Išjungus šviesas ir įjungus molbertus biblioteka nušvito įvairiomis spalvotis. Susirinkę dalyviai – Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos 6, 7, 8 ir I, II jungtinių specialiųjų lavinamųjų klasių bei Trakų pradinės mokyklos neįgaliųjų vaikų socialinės globos skyriaus ugdytiniai ir bibliotekos lankytojai – ant šviečiančių molbertų piešė neužmirštuoles. Vieniems gavosi pavieniai žiedai, kiti piešė pievą, debesis.

Neužmirštuolės, simbolizuojančios, kad viskas dar gyva mūsų atmintyje, sužibo vaikų piešiniuose.

Eglė Kondrotaitė

Trakų viešosios bibliotekos