Agnės Sedleckės parodos „Metai“ atidarymas

Agnės Sedleckės parodos „Metai“ atidarymas

Liepos 8 d. 17 val. Lentvario miesto biblioteka kviečia į pirmosios personalinės Agnės Sedleckės parodos atidarymą.

Parodos autorė apie save:

Esu Agnė Sedleckė (g. 1991-12-19), baigiau Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultetą gaminio dizaino bakalauro studijas. Vizualiaisiais menais domiuosi jau nuo 9 metų, kai pradėjau lankyti Vievio meno mokykloje dailės skyrių. Mokykloje puikus ryšys su mokytojais ir suteikiama laisvė paskatino toliau gilintis į menus. Vyresnėse klasėse lankiau dizaino pagrindų programą Justino Vienožinskio dailės mokykloje. Vėliau baigiau VDA Telšių fakultetą. Įgijusi dizainerės specialybę kurį laiką dirbau vienoje įmonėje Klaipėdoje, tačiau laikui bėgant vis labiau norėdavau išlaisvinti savo kūrybinį pasaulį ir tam skirti kiek įmanoma daugiau laiko - sugrįžti prie piešimo ir lipdymo. Šiuo metu pradedu savo verslą, turiu keramikos dirbtuves Klaipėdoje.

Kurti mane įkvepia gamta, o taškas, linija, dėmė – tai kompozicijos pagrindas, kuriuo remdamasi išreiškiu mane supančią aplinką. Aplink mus yra pilna įvairiausių raštų, kurių kasdienybėje ne visada pastebime, tačiau visa tai stengiuosi interpretuoti ir perteikti piešiniuose. Taip pat mane žavi fantastika, mistika, todėl ir savo darbuose nevengiu nerealių vaizdų ar veikėjų. Kaip dailininkė esu mėgėja, tačiau piešdama atsipalaiduoju, išreiškiu save, dėl to ir piešiu. Kaip dizainerė stengiuosi mane dominančias veiklas sujungti į viena, pasinaudoti galimybėmis ir piešinius paversti atvirukais, kalendoriumi ar netgi sukurti tęsinį kitokiame pavidale.

Apie parodą:

„METAI” – tai pirmoji personalinė paroda. Parodoje pateikiamos 12 istorijų. Visos istorijos iliustruotos su akvarele ir tušu.

Metai – tai toks laikotarpis, kuris praeina per 365 dienas, per 52 savaites, per 4 sezonus, per 12 mėnesių - ir taip metai iš metų... Analizuodama visus 12 mėnesių ir fantazuodama, kiekvieną įasmeninau, paverčiau gyva būtybe su savo charakteriu, pomėgiais...

 

Paroda Lentvario miesto bibliotekoje veiks iki rugpjūčio 31 d.

Klevų al. 20, Lentvaris

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika