Susitikimas su Eva Tombak, knygos „Ar čia kas nors yra?“ pristatymas (Trakai)

Trakai

Iš karto po knygų mugės, balandžio 28 d. 17.30 val., pakviesime į susitikimą su žurnaliste, rašytoja, keliautoja Eva Tombak ir jos naujausios knygos „Ar čia kas nors yra“ pristatymą. Tai dokumentinis tyrimas mokslo ir dvasingumo, mistinių reiškinių tema.

„Tai mano aštuntoji knyga, kurią vadinu dokumentiniu mistinių reiškinių tyrimu. Knyga sudaryta iš trijų dalių: pirmoji – savaiminės mistinės patirtys; antroji – haliucinogenų sužadintos būsenos; trečioji – pašnekesiai su mokslininkais, gydytojais, psichologais, astrologais, socialiai aktyviais žmonėmis apie pakitusios sąmonės būsenas, smegenis ir mirties paradoksus.

Ką aš supratau rašydama knygą. Mistinės patirtys – tai išėjimas į kosminį guglą, kurio prisijungimo slaptažodis – atjauta, bendrystė, meilė. Tačiau be tam tikro sąmoningumo lygio prisijungti neįmanoma. Tikroji išmintis niekada nenusileidžia iki mūsų. Mes patys turime iki jos pakilti. Jei žmogus, kalbėdamas apie savo patirtis, priverčia tave jaustis menkesnį, gali be jokios graužaties pamiršti jo patirtis. Žinantys tiesą nesipuikuoja. Šiandien man atrodo, kad viskas, ką rašiau iki šiol, buvo tik apšilimas, žodžių jaukinimas, rašymo testavimas. Tikrą kūrinį aš pagimdžiau dabar. Mėgindama atsakyti į klausimą: „Ar čia kas nors yra?“ /Eva Tombak/

Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei ir Lietuvių kalbos dienoms.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Trakų viešoji biblioteka
Telefonas: 8 528 55461
Interaktyvus Lentvaris QR
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Atrasti iš naujo
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika