Naujienos

Ketvirtajame Auksinio proto žaidime ir vėl triumfuoja „kirvukai“

„Titnaginiai kirvukai“ įtvirtina savo pozicijas ir verčia nerimauti varžovus.

Plačiau »

Trakų viešoji biblioteka ieško komandos nario

Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka darbui Senuosiuose Trakuose ieško bibliotekininko (-ės). Darbo sutartis terminuota.

Gyvenimo aprašymus siųskite Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. pasiteiravimui 8528 55491.

Trakų viešojoje bibliotekoje knyga apie Užutrakio Tiškevičius

Trakų viešoji biblioteka spalio 26 d. 16 val. kviečia į naujos Lilianos Narkovič (Narkowicz) knygos apie Užutrakio Tiškevičius – „Tiškevičių Užutrakis ir Pogoželė” – pristatymą bei susitikimą su knygos autore.

Plačiau »

Susitikimas su rašytoja Aurelija Umbrasiene

Ar dažnai mes pamatome stebuklą? O kas išties yra stebuklas?

Plačiau »

Džiazas ir H. Radausko eilės atgijo Trakų viešojoje bibliotekoje

Trakų viešoji biblioteka kartu su projektu „Keliaujanti literatūrinė vaistinė“ kvietė į poezijos ir muzikos renginį „Gėlė pasakė vėjui“ su aktore Dalia Jankauskaite ir džiazo virtuozu Vytautu Labučiu. Atlikėjai nustebino išradingomis poezijos ir muzikos improvizacijomis ir nuo pat pirmųjų minučių prikaustė žiūrovų dėmesį.

Plačiau »

Rykantų bibliotekoje „Keliai, mašinos ir vaikai“

Rykantų bibliotekoje visą spalio mėnesį vyksta teminė paroda „Mūsų Angelai sargai“, kurioje eksponuojamos knygos apie saugų eismą, lankstinukai, atšvaitai, eilėraščiai ir angelai iš modelino

Plačiau »

„Drambliai ėjo į svečius“

Ir kur tik nenukeliausi skaitydamas knygas, tereikia šiek tiek fantazijos, noro ir geros nuotaikos. Apsilankę Trakų rajono viešojoje Vaikų bibliotekoje jūs galite patekti į jums dar nepažįstamas vietoves kartu su knygų herojais.

Plačiau »

Praūžė trečiasis „Auksinių protų“ žaidimas

Trakų viešojoje bibliotekoje tęsiasi šeštasis „Auksinio proto“ rudens sezonas.

Plačiau »

Gamtą reikia studijuoti visą gyvenimą!

Norėdama paminėti Pasaulinę gyvūnų globos dieną, Lentvario miesto biblioteka surengė Lietuvos miškų ir pievų laukinių gyventojų nuotraukų parodą: ,,Gamtą reikia studijuoti visą gyvenimą...“.

Plačiau »