Naujienos

„Meilės subrandinti“

Gegužės 26 d. 16 val.

Lentvario miesto bibliotekoje

vyks Jono Endrijaičio knygos „Meilės subrandinti“ pristatymas. 

Maloniai kviečiame!

Augame kartu

Vaikystė yra gražiausias ir dažniausiai geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis. Tai laikotarpis, kuris kupinas emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minučių ir įspūdžių. Vaikystė prabėga kaip trumpa akimirka, bet palieka ryškų pėdsaką žmogaus gyvenime.

Plačiau »

Mokytoja, netilpusi įprastiniuose rėmuose

Lietuvoje gegužė, bene pats skaisčiausias ir džiaugsmu alsuojantis mėnuo, pripildantis mūsų būtį ir žemę žalumos ir spalvų, paukščių giesmių, gyvybės virsmo.

Plačiau »

Rūdiškių bibliotekoje rytmetis „Sveiki dantukai – graži šypsena“

Dantų priežiūros tema yra labai aktuali ne tik suaugusiems, bet ir patiems mažiausiems.

Plačiau »

Kas gi ta „Maranta“?

Gegužės 12 d. popietę Trakų viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su  prozininke, publiciste ir poete Birute Jonuškaite-Augustiniene. Susitikimo metu buvo pristatyta jos naujausia knyga  „Maranta“. Šis romanas  2015 m. pateko į metų  geriausių, suaugusiems skirtų knygų penketuką.

Plačiau »

Svajonės ir šaržai

Ar turite svajonių? – Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje skaitytojų klausė svečias iš sostinės. Apie svajonių svarbą ir jų įgyvendinimą trečiadienio popietę pasakojo profesionalus šaržų bei karikatūrų meistras Ramūnas Vaitkus.

Plačiau »

Kur aš? Kas aš? ir kodėl?

Tokius klausimus žiūrovams uždavė gegužės 17 d. į popietę Trakų viešojoje bibliotekoje pakvietęs Donatos Kielaitės spektaklis „Bevardė“. 

Plačiau »

Seimas sulauks aktyviausių bibliotekų skaitytojų

Kitą savaitę, gegužės 25 d., istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje (Seimo I r.) įvyks Bibliotekų metams paminėti skirtas renginys, kuriame bus pagerbti aktyviausi 2015 metų skaitytojai ir skaitomiausių knygų autoriai. Pradžia – 12 val.

Plačiau »

Muziejų naktis 2016

Migruojantis kinas, bendradarbiaudamas su partneriais Trakų istorijos muziejumi, gegužės 20 d. kviečia visus į Muziejų naktį Trakų salos pilyje. Vyks filmo "Žinomas nežinomas Žalgiris" peržiūra ir susitikimas su šio filmo kūrybine grupe. Peržiūra vyks 19.30 val. Didžiojoje pilies menėje. 

Plačiau »