Trakų viešoji biblioteka priėmė #Ode2Joy iššūkį!

Odė džiaugsmui galingai suskambėjo Trakų pilyje! Trakų viešoji biblioteka kartu su Trakų pradinės mokyklos ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviais bei žymiuoju Rūdiškių pop choru „Svajonėlė“ priėmė maestro Placido Domingo #Ode2Joy iššūkį atlikti Europos himną kultūros paveldo objekte ir taip originaliai švęsti Europos kultūros paveldo metus bei Europos dieną. Dėkojame mokytojoms: solistei Sandrai Stasiūnaitei-Luskevičienei, Rimai Giedrienei, Marijai Jankovskajai bei visiems, kurie kartu atliko šį nuostabų kūrinį tarp didingų Trakų pilies sienų. Tikimės, kad jį išvys ne tik tautiečiai, bet ir visa Europa.

Gegužės 9-ąją – Europos dieną vaizdo klipu pasidalinome Trakų viešosios bibliotekos „Facebook“ puslapyje. Kviečiame šiuo įrašu dalintis ir jus, mieli skaitytojai. Lai lietuviškoji Odė džiaugsmui suskamba pasauliui.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą: https://www.facebook.com/trakubiblioteka/videos/1766900526700017/