Gruodžio 15 d. „Trakai – Kalėdų senelių sostinė“ renginiai Trakų viešojoje bibliotekoje

Gruodžio 15 d., 11.00–18.00 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks „Trakai – Kalėdų senelių sostinė“ renginiai:

11.00 val. šventės atidarymas, kurį pradės YAMAHA muzikos mokyklos ukulėlių ansamblis (vad. Asta Mačėnė).

11.15 val. Gerumo akcijos „Pyragų diena“ vaiko svajonės išpildymas –  dovanos, už aukojusiųjų lėšas, įteikimas.

11.30 val. – „Paskaityk augintiniui“ – dalyvauja kaniterapeutė Sigrida Rupšytė-Paleičikė su augintine retrivere Goja.

13.00 val. – bibliotekos teatriuko spektaklis „Žiemos istorija“.

14.30 val. – „Komiksų dirbtuvės „POP–UP“ su iliustratore Greta Alice.

Veiks „Kūrybinės dirbtuvės“ – „Japoniškų Kalėdų eglutės žaisliukų – kimekomi“ bei ženkliukų gamyba.

16.00 val. vyks šeimos kino vakaras – režisierius Mindaugas Survila pristatys dokumentinį filmą apie gamtą „Sengirė“ (Lietuva, 2017 m.), vyks filmo peržiūra.

Kviečiame smagiai, nuotaikingai, kūrybingai, žaismingai, įdomiai ir šventiškai kartu su visa šeima praleisti laiką Trakų viešojoje bibliotekoje!