Vaizduotės lavinimo dirbtuvės „Išminkyk savo mintis“

Birželio 2-ąją į Dusmenų biblioteką sugužėjo Onuškio Donato Malinausko gimnazijos pradinukai ir jų mokytojos. Na, o proga išties puiki – bibliotekoje apsilankė vaikų rašytojas, dailininkas Paulius Juodišius, kuris pravedė vaikams vaizduotės lavinimo dirbtuves „Išminkyk savo mintis“.

Edukacijos metu nebuvo kada liūdėti, vaikai kartu su atlikėju kūrė smagią ir niekur negirdėtą pasaką, kurios veikėjus sugalvojo patys vaikai. Tai buvo „Siurbis“, kuris turėjo jūroje užeigą pavadinimu „Burbuliukas“, „Karabijonas“ – saugojantis seifą su pinigais, na ir aišku, vienas blogasis personažas –„Žiuvotas“, susprogdinęs seifą.

Vaikams buvo labai įdomu, mat jie tapo tikrais kūrėjais, režisieriais, o vėliau ir detektyvais. Tikrai sujudinome savo mintis, daug galvojome, kūrėme, dainavome bei šokome, kad net nesinorėjo skirtis... Ačiū vaikams ir mokytojoms už grąžų bendradarbiavimą.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame Pauliui Juodišiui už puikiai pravestą renginį, ir tikimės ateityje dar daug įdomių bei gražių susitikimų.

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė