Svečiai Lentvario bibliotekoje

Svečiai Lentvario bibliotekoje

Šiandien Lentvario bibliotekoje sulaukėme svečių iš Gulbenes (Latvija) regioninės ir Tartu (Estija) viešosios bibliotekų, kuriuos mielai atlydėjo Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų metodikos ir vadybos skyriaus vyriausioji metodininkė projektams Laima Lisauskienė ir jos kolegė Greta Bacevičiūtė. Viešnagė vyko Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos koordinuojamo „Nordplus Adult“ programos projekto „Cultural education - Key to Adult integration“ pagrindu. 

 

Svečius supažindinome su mūsų centrine Trakų viešąja ir Lentvario miesto biblioteka. Trumpai apžvelgėme Trakų viešosios bibliotekos struktūrą ir statistiką, taip pat visame rajone esantį bibliotekų tinklą. Drauge kalbėjomės apie suaugusiųjų mokymosi patirtis bibliotekose.

Žiūrėjome skaidres, vartėme albumus ir kitus leidinius, kurie reprezentuoja Trakų rajono kraštą. Pristatėme pagrindinius bibliotekų projektus, trumpai apžvelgėme įdomiausias veiklas, edukacijas, renginius ir iniciatyvas. Supažindinome svečius su Lentvario bibliotekos istorija ir Trakų viešosios bibliotekos naujojo pastato vizija ir planais.

Taip pat vaišinomės dar šilta ir su meile iškepta lietuviška duonele bei žolelių arbata su medumi.

Išlydėdami svečius rekomendavome būtinai aplankyti ne tik Trakų Salos pilį ir Užutrakio dvarą, bet ir būtinai užsukti į Angelų kalvą. Ten susirasti, ko gero, vienintelį visame pasaulyje

Bibliotekininką globojantį angelą ir sugalvoti norą, kuris būtinai išsipildys.

 

 

Kristina Serapinienė,

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario padalinio vedėja

Interaktyvus Lentvaris QR
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Atrasti iš naujo
„Knygų startas“
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
epaveldas.lt