Saugesnio interneto savaitė bibliotekoje

Vasario 6–12 d. Trakų viešoji biblioteka jungiasi prie Saugesnio interneto savaitės, kurios metu Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose lankytojai kviečiami teirautis saugaus elgesio internete informacijos bei patarimų, o taip pat dalyvauti veiklose, skirtose atkreipti gyventojų dėmesį į saugumo internete svarbą ir naudą, mokytis saugiau elgtis elektroninėje erdvėje. Bibliotekose ir jų filialuose vyks vaikams, jų tėvams bei kitiems bendruomenės nariams skirti renginiai, skatinamos diskusijos saugesnio interneto temomis. Bibliotekų darbuotojai gyventojams pagelbės, kaip užtikrinti savo ir vaikų saugumą internete.

Vasario 8 d. (trečiadienį) Trakų vešojoje bibliotekoje kviečiame į Saugesnio interneto dieną, kurios šių metų šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“. Kartu pildysime interaktyvų plakatą ir daugiau sužinosime apie interneto grėsmes bei kaip užkirsti joms kelią.

Vasario 10 d. 14 val. Vaikų literatūros skyrius kviečia vaikus į popietę „Saugus ir draugiškas internetas“.

Filialuose:

Vasario 7 d. Rūdiškių miesto biblioteka kviečia 4–10 metų vaikus dalyvauti konkurse „Vienykimės dėl saugesnio interneto“.

Vasario 7 d. 14 val. Rykantų biblioteka vaikus kviečia į popietę „Ką daryti, kai patenki į kompiuterio pinkles“.

Vasario 7 d. 11.30 val. Bijūnų biblioteka kviečia moksleivius į diskusiją „Esu saugus internete“.

Namuose bibliotekų lankytojai kviečiami apsilankyti ir savarankiškai patobulėti asociacijos „Langas į ateitį“ svetainės www.epilietis.eu rubrikoje SAUGUMAS INTERNETE