Nijolės Chmelevskienės paroda „Fantazijos vaisiai“

Liepos 25 d. 17 val. Lentvario miesto biblioteka kviečia į lentvarietės Nijolės Chmelevskienės tapybos parodos pristatymą.

Nijolė pradėjo tapyti tik prieš 4 metus, – jai tai laisvalaikio užsiėmimas. Tapo su aliejiniais, akriliniais dažais ant drobės, akmens, medžio. Darbuose vyrauja įvairi tematika: peizažai, gamta, gėlės. Kaip sakė pati parodos autorė, tapo tik tada, kai būna gera nuotaika.

Tai pirmoji Nijolės paroda. Anksčiau ji nieko bendro su menu neturėjo. Po mokyklos baigimo dirbo kasininke, pardavėja ir kt. Bandė lipdyti ir žvakides iš sūrios druskos, bet kaip pati sako, to buvo per mažai. Vieną kartą pamėgino purkšti su dažais, o tada su teptuku darbą pataisė – tai ir „užkabino“.

Pagrindinis kūrėjos darbo įrankis yra teptukas. Pieštukų nenaudoja. Nekopijuoja vaizdų, nuotraukų. Viską perteikia savaip.  Darbai įvairūs – nuo paveikslų iki ištapyto riešuto dydžio kevalo.

Nijolė užaugino tris vaikus: Darių, Saulių ir Giedrę, turi dvi anūkes. Laisvalaikiu mėgsta dirbti sode ir, žinoma, tapyti.

Paroda Lentvario bibliotekoje veiks iki rugpjūčio 25 d.

Lentvario miesto biblioteka, Klevų al. 20, Lentvaris