„Migruojančio kino 2022“ filmų programa

Trakų viešosios bibliotekos kino vakarų projektas „Migruojantis kinas“ sugrįžta ir birželio – rugsėjo mėnesiais vėl dovanos gero kino dozę Trakų miesto ir rajono gyventojams bei svečiams.

Šiemet vyks 12 „Kino pavasario“ filmų peržiūrų Trakuose bei Aukštadvario, Onuškio ir Grendavės seniūnijose. Projekto vinis – režisieriaus Lauryno Bareišos kino filmas „Piligrimai“, laimėjęs Venecijos juodąjį liūtą. Birželio 22 d. Trakuose, kiemelyje prie bibliotekos, vyks susitikimas su filmo režisieriumi Laurynu Bareiša ir prodiusere Klementina Remeikaite, kurie supažindins su šiuo kino filmu, jo siunčiama žinute bei kūrimo procesu, dalyvavimu Venecijos kino festivalyje bei atsakys į susirinkusiųjų klausimus.

Programa

Trakai

Kiemelis prie Trakų viešosios bibliotekos, Vytauto g. 69, Trakai

• Birželio 2 d. (ketvirtadienį), 22.00 val. kino filmas „Herojus“ (rež. Asghar Farhadi, Iranas, Prancūzija, 2021, persų k. su lietuvių k. subtitrais, 127 min., N-13);

• Birželio 9 d. (ketvirtadienį), 22.00 val. kino filmas „Jos vardas Prancūzija“ (rež. Bruno Dumont, Prancūzija, Vokietija, Italija, Belgija, 2021, prancūzų, vokiečių, anglų k. su lietuvių k. subtitrais, 133 min., N-16);

• Birželio 16 d. (ketvirtadienį), 22.00 val. kino filmas „Ties virimo riba“ (rež. Philip Barantini, Jungtinė Karalystė, 2021, anglų k. su lietuvių k. subtitrais, 92 min., N-13);

• Birželio 22 d. (trečiadienį), 21.30 val. kino filmo „Piligrimai“ peržiūra ir susitikimas su režisieriumi Laurynu Bareiša bei prodiusere Klementina Remeikaite (rež. Laurynas Bareiša, Lietuva, 2021, 92 min., N-13);

• Birželio 29 d. (trečiadienį), 22.00 val. minint Globos savaitę, filmas šeimai „Suteik man sparnus“ (rež. Nicolas Vanier, Prancūzija, 2019, įgarsintas lietuvių k., 113 min.).

Trakų viešosios bibliotekos skaitykla (Vytauto g. 69, Trakai)

• Birželio 18 d. (šeštadienį), 12.00 val. animacinis f. „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“ (rež. Mamoru Hosoda, Japonija, 2021, įgarsintas lietuvių k., 121 min.).

Rugpjūtis

Kiemelis prie Trakų viešosios bibliotekos, Vytauto g. 69, Trakai

• Rugpjūčio 4 d. (ketvirtadienį), 21.30 val. kino filmas „Mažytė mama“ (rež. Céline Sciamma, Prancūzija, 2021, įgarsintas lietuvių k., 72 min., N-7);

• Rugpjūčio 11 d. (ketvirtadienį), 21.00 val. kino filmas „Blogiausias žmogus pasaulyje“ (rež. Joachim Trier, Norvegija, Prancūzija, Švedija, Danija, 2021, norvegų k. su lietuvių k. subtitrais, 127 min., N-13);

• Rugpjūčio 18 d. (ketvirtadienį), 21.00 val. kino filmas „Arthur Rambo“ (rež. Laurent Cantet, Prancūzija, 2021, prancūzų k. su lietuvių k. subtitrais, 87 min., N-13).

Aukštadvaris

Kiemelis prie Aukštadvario bibliotekos (Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris, Trakų r.)

• Rugpjūčio 26 d. (penktadienį), 20.30 val. kino filmas „Anetė“ (rež. Leos Carax, Prancūzija, Vokietija, Belgija, Japonija, Meksika, 2021, anglų, prancūzų k. su lietuvių k. subtitrais, 140 min., N-16).

Grendavė

Grendavės seniūnijos salė (Ežero g. 1, Grendavė, Trakų r.)

• Rugpjūčio 30 d. (antradienį), 17.00 val. kino filmas „Suteik man sparnus“ (rež. Nicolas Vanier, Prancūzija, 2019, įgarsintas lietuvių k., 113 min.).

Onuškis

Onuškio kultūros namų salė (Daugų g. 5, Onuškis, Trakų r.)

• Rugsėjo 9 d. (penktadienį), 10.00 val. animacinis f. „Vampyriukas“ (rež. Joann Sfar, Prancūzija, 2020, įgarsintas lietuvių k., 85 min.).

* Lauko kino seansai, esant nepalankioms oro sąlygoms, vyks viduje. Trakuose: viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 69, Trakai); Aukštadvaryje: Bendruomenės namų salėje (Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris).

Plačiau apie projektą: https://bit.ly/3sV2uUN

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė. Partneriai: VšĮ Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“.