Konkursas „Mano augintinis bibliotekoje“ liepos 18–23 d.!

Trakų viešoji biblioteka visus gyventojus, turinčius augintinių, kviečia dalyvauti konkurse – „Mano augintinis bibliotekoje“. Visai nesvarbu, ką jūs auginate: šunį, katę, jūrų kiaulytę, triušį, egzotišką driežą, o gal papūgą, – visi esate laukiami!

Šis konkursas skirtas šiemet minimiems Gyvūnų gerovės metams. Juo siekiame paskatinti žmones daugiau laiko leisti su savo augintiniais bei priminti, kad mūsų biblioteka yra draugiška gyvūnams, tad jei nuspręsite užsukti knygų ar jaukiai paskaityti saulėtoje skaitykloje, galite atvykti su savo  ištikimuoju bičiuliu. Vasarą skaitykloje veikia kondicionierius, tad net ir alinant karščiams, pas mus galėsite komfortiškai pabūti.

Pagrindinė sąlyga, kurią privalu įvykdyti, norint dalyvauti konkurse, – tai atvykti į Trakų viešąją biblioteką (Vytauto g. 69, Trakai) liepos 18–23 dienomis su savo augintiniu ir nufotografuoti augintinį bibliotekos erdvėse.

Vėliau visos dalyvių nuotraukos bus patalpintos Trakų viešosios bibliotekos Facebook paskyroje, kur visą savaitę liepos 25-29 d. vyks balsavimas. Trys daugiausiai balsų surinkę dalyviai bus apdovanoti vertingais prizais.

Kviečiame susipažinti su žemiau pateiktomis konkurso sąlygomis ir dalyvauti konkurse – nudžiuginkite savo augintinį apsilankymu bibliotekoje!

KONKURSO „MANO AUGINTINIS BIBLIOTEKOJE“ SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

Norint dalyvauti konkurse, reikia:

• Liepos 18—23 d. atvykti į Trakų viešąją biblioteką, adresu Vytauto g. 69, Trakai, kartu su savo augintiniu.
  • Padaryti augintinio nuotrauką bibliotekos erdvėse arba paprašyti, kad ją padarytų bibliotekininkas.
  • Siųsti padarytą nuotrauką el. paštu aptarnavimas@trakubiblioteka.lt (siųsti tik 1 nuotrauką).

Liepos 25 d. po vieną kiekvieno dalyvio nuotrauką patalpinsime bibliotekos Facebook paskyroje, kur visi norintieji galės balsuoti, spausdami patinka, širdelė ar kt. jaustuką. Komentarai po nuotraukomis nebus skaičiuojami kaip balsai.

Balsavimas vyks bibliotekos Facebook paskyroje liepos 25-29 dienomis.

Laimėtojai bus paskelbti liepos 30 d. bibliotekos Facebook paskyroje, taip pat su laimėtojais susisieksime asmeniškai.

Trys daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos gaus I, II ir III vietos prizus:

• I vietos nugalėtojui bus padovanotas Trakų viešosios bibliotekos įsteigtas prizas – 50 Eur vertės gyvūnų prekių parduotuvės „KIKA“ dovanų kuponas.
  • II ir III vietų laimėtojams bus padovanoti konkurso rėmėjo – gyvūnų prekių parduotuvės „KIKA“ įsteigti prizai – 30 Eur vertės dovanų kuponai.

Dalyvių lauks ir paguodos dovanėlės.

Kontaktai pasiteirauti: tel. 8528 55461 arba el. p. aptarnavimas@trakubiblioteka.lt

Konkursą organizuoja Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 69, Trakai.

Konkurso rėmėjas:  gyvūnų prekių parduotuvių tinklas „KIKA“.