Knyga „Gervė smėlynuose“ pristatyta dusmeniškiams

Birželio 30 d. Dusmenų bibliotekoje įvyko Nikos Piperitos knygos „Gervė smėlynuose“ pristatymas, kuriame dalyvavo pati romano autorė bei asociacijos „Slinktys“ vadovas Juozas Žitkauskas.

Būtent „Slinktys“ ir išleido šią Nikos pirmąją autorinę knygą. Kaip pasakojo pati autorė, šis romanas yra apie moterį, mintimis grįžtančią į vaikystę, jaunystę. Tai be galo jautrus, nuoširdus, kažkiek net ir graudus kūrinys.

Atviraudama rašytoja pasakojo, jog romano veikėjai yra įvairūs, vieni išgalvoti, kiti tikri. Taip pat skaitant romaną galima sutikti ir dzūkiškos tarmės, ir neatsitiktinai, pati Nika yra gimusi ir augusi Dzūkijoje. Buvo malonu išgirsti kalbant dzūkiškai, nors jau daug metų ji gyvena Vilniuje.

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė