Ekskursija „Ar pažįsti Lentvario žaliąjį rūbą“?

Lentvario miesto biblioteka vykdo projektą „Interaktyvus Lentvaris QR“. Šio projekto idėja – sukurti interaktyvų Lentvario miesto objektų žemėlapį. Viena iš numatytų projekto veiklų – tai ekskursija, kurios metu susipažinsite su Lentvario mieste augančiais įdomių rūšių medžiais, sodintais Lentvario dvaro klestėjimo laikotarpiu. Išmoksite juos pažinti, sužinosite, kokie ypatingų rūšių augalai auga dvaro parke. Kalbėsime, kodėl svarbu išsaugoti parke sodintas išskirtines medžių ir krūmų rūšis bei formas.

Ekskursija vyks liepos 26 d. 16 val., susitinkame prie Lentvario miesto bibliotekos, Klevų al. 20, Lentvaris.

Ekskursiją ves miškininkė Rasa Puzinienė.

Ekskursijos trukmė apie 2 val.

Apsirenkite patogiai keliavimui pagal oro sąlygas.

Dalyvių registracija tel. 8528 28 334, el. paštu: lentvaris.m.biblioteka@gmail.com

Messenger‘yje: Lentvario biblioteka.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.