Birželio 29 d. bibliotekos skaitykloje – kino seansas „Suteik man sparnus“

Trakų viešosios bibliotekos kino vakarų projektas „Migruojantis kinas“ sugrįžo ir birželio–rugsėjo mėnesiais vėl dovanos gero kino dozę Trakų miesto ir rajono gyventojams bei svečiams. Šį trečiadienį kviečiame susitikti paskutiniame birželio mėnesio kino seanse, po to „Migruojantis kinas“ atsisveikins iki rugpjūčio!

Žiūrovų laukia gražus filmas apie gamtą bei įspūdingą nuotykį – režisieriaus Nicolas Vanier juosta „Suteik man sparnus“ (Prancūzija, 2019, įgarsintas lietuvių k., 113 min.). Trakų viešoji biblioteka, antrus metus bendradarbiaudama su Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centru, minės Globos savaitę.

Kino seansas vyks Trakų viešosios bibliotekos skaitykloje (Vytauto g. 69, Trakai).

Kino seansas nemokamas. Kviečiame susiburti ir mėgautis profesionaliu kinu!

Plačiau apie projektą: http://inx.lv/gFMm

Filmo anonsas:

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Partneriai: VšĮ Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras.