Birželio 22 d. kino filmo „Piligrimai“ seansas

„Migruojantis kinas 2022“ kviečia pamatyti geriausią 2021 metų lietuvišką kino filmą, apdovanotą Venecijos kino festivalyje ir pelniusį net keturias „Sidabrines gerves“!

Birželio 22 d. (trečiadienį), 21.30 val. kiemelyje prie Trakų viešosios bibliotekos (Vytauto g. 69, Trakai) vyks kino filmo „Piligrimai“ peržiūra ir susitikimas su režisieriumi Laurynu Bareiša bei prodiusere Klementina Remeikaite, kurie supažindins su filmu, jo siunčiama žinute bei kūrimo procesu ir atsakys į susirinkusiųjų klausimus

(rež. Laurynas Bareiša, Lietuva, 2021, 92 min., N-13)

Susitikimas ir kino seansas nemokami. Kviečiame susiburti ir mėgautis profesionaliu kinu!

Esant blogoms oro sąlygoms, susitikimas ir kino seansas vyks Trakų viešosios bibliotekos skaitykloje (Vytauto g. 69, Trakai).

Plačiau apie projektą: http://inx.lv/gFMm

Anonsas:

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Partneriai: VšĮ Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“.