Birželio 19 d. Akvarelės terapija su Sabina Daukantaite

Sabina Daukantaitė, terapinio romano „Vandeninės moterys“ autorė Trakų gyventojus ir svečius kviečia į akvarelės terapiją.

Terapinio romano „Vandeninės moterys“ (leidykla Tyto alba) pirmasis tiražas išseko per kelis mėnesius. Ši knyga buvo pristatyta ir Trakų viešojoje bibliotekoje. Kiekvienai pirmojo tiražo knygai buvo paruoštas rankų darbo skirtukas – išsiliejusos akvarelės fragmentas. Antrąjį kartą romano autorė kvietė moteris jungtis bendrai prasmingai veiklai – lieti slapčiausius jausmus savo akvarelėse, kurios po mažą dalelę vėliau pasklido antrojo tiražo „Vandeninių moterų“ knygų puslapiuose.

Šį kartą Sabina kviečia į akverelės terapiją. Kas žino, galbūt ir šie darbai kažkada „subyrės“ į skirtukus knygoms. O gal tai taps tiesiog smagiu laiko praleidimu prie arbatos puodelio.

Norint dalyvauti užsiėmime būti perskaičius knygą neprivaloma, o jeigu susidomėsite, knygą su autografu galėsite įsigyti renginio metu.

„Ypatingai kviečiu išsiilgusias atvirumo su savimi akimirkos. Nes „Vandeninės moterys“ yra ne tik romanas, bet ir taikus būdas atsiskleisti pasauliui, proga pažinti panašią į save arba pamilti save iš naujo ir visai kitokią.“ (S. Daukantaitė)

Kelių valandų užsiėmimą moderuos Sabina Daukantaitė.
Užsiėmimas nemokamas.
Priemonės bus.

Laukiame Jūsų birželio 19 d., 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 69.

Būtina registracija. Parašykite mums į bibliotekos Facebook profilį https://www.facebook.com/trakubiblioteka/, el. paštu info@trakubiblioteka.lt, paskambinkite tel. 8 528 55461 arba užsukite į biblioteką. Iki pasimatymo;)

Daugiau apie „Vandenines moteris“ rasite čia: https://www.tytoalba.lt/vandenines-moterys

Informuojame, kad renginys bus fotografuojamas/filmuojamas.