„Auksinis protas“ sugrįžta į Trakų viešąją biblioteką!

„Auksinis protas“ sugrįžta į Trakų viešąją biblioteką!

Ruduo atskrieja su puikia žinia – nuo rugsėjo 13 dienos į Trakų viešąją biblioteką sugrįžta naujas žaidimo „Auksinis protas“ sezonas. XVIII-ajame sezone susitiksime ir vėl antradienio vakarais, 19 valandą. Gruodžio 6-ąją planuojamas paskutinis šio sezono žaidimas.

Žaidimo taisyklės nesikeičia. Kassavaitiniuose žaidimuose lauks 54 klausimai penkiuose turuose. Įprasto klausimo vertė – 2 taškai, o bonus klausimo vertė – 3 taškai (bonusai ir toliau bus I, II, IV ir V turuose).

Žaidimas vyks ne tik Trakuose, bet ir kituose Lietuvos ir net Anglijos miestuose. Taigi, užsiregistravusios komandos turės galimybę pasivaržyti ir tarp savęs, ir tarptautiniu mastu. Išlieka galimybė patekti ir į televizinį „Auksinio proto“ žaidimą.

Kaip dalyvauti protmūšyje?

  • Suburti komandą, kurią gali sudaryti nuo 2 iki 9 asmenų;
  • Sugalvoti savo komandos pavadinimą ir išsirinkti kapitoną;
  • Kapitonas turi užregistruoti komandą į gyvus žaidimus bibliotekoje: el. p. a.narbutiene@trakubiblioteka.lt arba tel. (8 528) 55 461;
  • Nuo rugsėjo 13 d. kiekvieną antradienį 19 val. ateiti į gyvus žaidimus ir dvi valandas smagiai praleisti bendraminčių kompanijoje sveikai varžantis ir demonstruojant savo išmintį.

Jei aplink nerasite daugiau susidomėjusių žaidimu, nenusiminkite. Dalyvauti žaidime norinčius pavienius asmenis prijungsime prie susidariusių komandų.

Paskutinio žaidimo bibliotekoje metu geriausiai sužaidusi komanda bus apdovanota prizais, o kitų komandų nariai – simbolinėmis dovanėlėmis.

Iki greito pasimatymo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akvilė Narbutienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė

 

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika