Raimondo Franckevičiaus tapybos darbų paroda „Rojus gamtoje“

Tęsiame Raimondo Franckevičiaus kūrybos darbų eksponavimą. Šį kartą eksponuojami tapybos darbai „Rojus gamtoje“. Raimondas – labai meniškos prigimties. Mėgsta piešti ir žvejoti. „Vaikystėje svajojau būti dailininku. Piešiu ir tai yra laimė“, – taip trumpai save apibūdina Raimondas Franckevičius.

Menininkui patinka leisti laiką gamtoje ir gyvena jis vienkiemyje, gamtos apsuptyje, todėl įkvėpimo toli ieškoti nereikia. Darbuose apstu gamtos motyvų, jam patinka piešti gėles, augmeniją bei gyvūnus, įvairias abstrakcijas. Raimondo paveikslai alsuoja spalvų ir atspalvių gausa, sukuria įvairias nuotaikas. Jo namuose galime rasti įvairaus žanro ir įvairių formatų darbų.

Paroda veiks iki spalio 6 dienos. Kviečiame pasigrožėti Raimondo Franckevičiaus naujais tapybos darbais!

Laima Franckevičienė

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo vedėja