Maloniai kviečiame dalyvauti tradicinėje kalėdinių-naujametinių puokščių parodoje!

Artėja gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos, Naujieji metai. Maloniai kviečiame dalyvauti tradicinėje kalėdinių-naujametinių puokščių parodoje. Jūsų puokščių laukiame gruodžio 14 d., 10.00–17.00 val. Trakų viešojoje bibliotekoje. Paroda veiks gruodžio 14–23 d.

Nors dėl pandemijos ir karantino negalime organizuoti mūsų tradicinės kalėdinių puokščių parodos bibliotekoje, kviečiame joje dalyvauti sukuriant puokštes, kurias galėtume eksponuoti lauke – erdvėje prie bibliotekos. Puokštes kviečiame kurti iš įvairiausių patvarių medžiagų. Lauksime kolektyvinių ir individualių puokščių.

Smulkesnė informacija tel. (8 528) 55 461.

Pradžiuginkime vieni kitus kalėdine nuotaika su viltimi ir tikėjimu.

Lauksime prisijungiant!