Kviečiame sudalyvauti virtualioje viktorinoje „Įspūdingi paveldo objektai“!

Minėdama Europos paveldo dienas, Trakų viešoji biblioteka rugsėjo 17–26 dienomis kviečia sudalyvauti virtualioje viktorinoje „Įspūdingi paveldo objektai“.

Rugsėjo 17–26 d. vyksiančios Europos paveldo dienos (EPD), šiemet kviečiančios intriguojančia tema „Įtraukiantis paveldas“ – tai ne tik vienas simboliškiausių Europos Tarybos inicijuotų renginių, bet jau nuoširdžiai pamėgtas visose penkiasdešimtyje Europos valstybių ir kiekvieną rugsėjį suburiantis apie 30 milijonų dalyvių. Renginio tikslas – geriau pažinti greta esantį kultūros paveldą, suvokti jo vertę, žadinti susidomėjimą juo, įsitraukti ir kitus įtraukti į jo išsaugojimo sąjūdį, išmokti jį saugoti, tausoti ir išradingai naudoti.

Viktoriną sudaro 15 klausimų su atsakymų variantais, o sprendžiant, svarbu ne tik teisingai atsakyti į kuo daugiau klausimų, tačiau ir kuo greičiau!
Penki daugiausiai taškų surinkę dalyviai bus apdovanoti Kultūros paveldo departamento įsteigtomis atminimo dovanėlėmis. Sėkmės!

Viktorina „Įspūdingi paveldo objektai“http://inx.lv/5pjA