Kviečiame apžiūrėti Vilniaus dienos centro „Mes esame“ lankytojų tapybos parodą!

Trakų viešojoje bibliotekoje gegužės 11 – liepos 12 dienomis eksponuojama VšĮ Vilniaus dienos centro „Mes esame“ lankytojų tapybos darbų paroda.

Vykdant projektą „Atviros techninės kūrybinės dirbtuvės“, kuris yra finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis, paroda keliauja po Lietuvą. Projekto tikslas – visapusiška neįgaliųjų integracija, žmogiškųjų draugystės tiltų, kurių iniciatoriai – „Mes esame“ dienos centro neįgalieji, kūrimas ir tausojimas. Tai didžiausias neįgalaus asmens indėlis į visuomenės, kurios dalis yra ir jis, gerovę.

Projekto „Atviros techninės kūrybinės dirbtuvės“ metu buvo rengiamos atviros dirbtuvėlės prie dienos centro „Suvenyrų parduotuvės“ Pilies gatvėje, prie Vilniaus dailės akademijos, Naujosios Vilnios bibliotekoje bei dienos centre „Mes esame“. Tekstiliniais dažais ant medvilnės tapyti Vilniaus miesto vaizdai, naudojami šilkografinių tinklų atspaudai su Vilniaus miesto kultūriniais objektais. Sukurti darbai, aptraukti ant įvairių formatų porėmių.

Tai jau trečioji Vilniaus dienos centro „Mes esame“ lankytojų tapybos darbų paroda Trakų viešojoje bibliotekoje. Anksčiau trakiškių akis džiugino meniškų marškinėlių bei maišelių parodos.

Kviečiame apsilankyti ir pasigrožėti kūriniais!

Projekto partneriai: Naujosios Vilnios biblioteka, Vilniaus „Laisvės“ gimnazija, Naujosios Vilnios kultūros centras, Vilniaus dailės akademijos Tekstilės katedra.