Kūrybinių darbų paroda „Debesys“

Žiūriu į dangų ir stebiu plaukiančius pūkų kamuolius. Plaukia palengva, nelabai skubėdami, nesivaržydami vienas su kitu, tiesiog plaukia taip, kaip jiems reikia. O man šauna mintis – pasiimti gaudyklę ir vieną, kitą, o gal kelis pagauti. Tada paimti raktą ir juos užrakinti. Raktą padėti į raktinę. Užėjus norui, atsirakinti. Kad visada būtų šalia, kad visada turėtum, kur akis paganyti, kad visada būtų debesų....

Lentvario filialas pristato virtualią parodą „Debesys“. Parodos autoriai – Čeponų šeima iš Molėtų rajono, Dubingių kaimo. Sapnų gaudyklės, raktinės, gamtos nuotraukos. Mamos Renatos vaikystėje gimęs domėjimasis fotografija po truputį turtino fotografijų archyvą. Gražiausios gamtos nuotraukos – saulei tekant arba leidžiantis. Paskutiniu metu Renata atrado dangų, debesis. Tai ir buvo parodos „Debesys“ pradžia. Tėtis Rolandas su dukra Rugile (14 m.) prieš metus išbandė raktinių gamybą, prie jų prisijungė ir mama. Sapnų gaudykles debesų tematika tetos Jolantos pamokyti gamino dvyniai Radvilė ir Vakaris (10 m.) bei Rugilė ir tėtis.

Paroda eksponuojama bibliotekos languose ir bibliotekoje. Kviečiame užsukti ir pasigrožėti šeimos darbais. Paroda veiks iki gegužės 31 d.

Dalia Bagdžiuvienė

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario filialo vedėja