Į naujus metus linksmai

Šiais metais Tigras atsiduria pačiame dėmesio centre. Vandens Tigro metai prasideda 2022 metų vasario 1 dieną ir baigiasi 2023 metų sausio 21 dieną. Tigras – stambiausia katinių šeimos plėšriųjų žinduolių rūšis. Būtent šiam gyvūnui skirta pirma šiais metais Rykantų bibliotekoje eksponuojama teminė paroda, kurią sudaro knygos, kviečiančios artimiau susipažinti su šiuo laukiniu žvėrimi.

Rykantų biblioteka pakvietė Rykantų universalaus daugiafunkcio centro darželinukus į garsinį skaitymą „Linksmas laikas su knyga“, kurio metu mažieji klausėsi knygų apie tigrus ir susipažino su drąsaus tigriuko nuotykiais. Vaikai žavėjosi tėčiu tigru, kuris buvo labai švelnus savo sūnui, stebėjo iliustracijas, kuriose atsispindėjo tigrės meilė savo vaikui. Vaikai žingsnis po žingsnio mokėsi piešti tigrą, spalvino plėšrūną, analizavo jo išvaizdą.

Barbara Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos Rykantų filialo vyr. bibliotekininkė