Į biblioteką su antrąja knyga atvyksta Juozas Gaižauskas

Gruodžio 17 d., 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks knygos „Tigras, glostantis pėdas“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi.

Juozas Gaižauskas – žinomas Lietuvos aktorius, rašytojas, prodiuseris, renginių ir TV laidų vedėjas, dainų kūrėjas ir atlikėjas. Lietuvos aktorių gildijos, Lietuvos teatro sąjungos, asociacijos LATGA ir asociacijos AGATA narys. 2021 m. jam suteiktas meno kūrėjo statusas.

Praėjusiais metais debiutavęs su pirmąja savo knyga „Dievas su šlepetėmis“, netruko parašyti ir antrąją. J. Gaižauskas tiki, kad ne rašytojai renkasi knygas, o knygos – rašytojus.

„TIGRAS, GLOSTANTIS PĖDAS“ – kvapą gniaužiantis, kupinas tūkstantmečių paslapčių, mistiškas, detektyvinis pasakojimas, besidriekiantis rūkuose paskendusiose Astūrijos kalnų grandinėse, Afrikos dykynėse ir Islandijos žaižaruojančiuose ledynuose. Ar galima pasiklysti vieninteliame kelyje? Ar kybant tarp žemės ir dangaus įvyks dieviškasis sielos virsmas? Ar Lalibelos ikonų šventųjų akys išsiplės iš nuostabos išgirdusios atsakymą į klausimą: išlikti gyvam ar išlikti žmogumi? O kai senasis etiopas paklaus: „Ką tau sako Dievas?“, per tavo nuodėmingą širdį drykstelės Tigras, glostantis pėdas, ir tu gausi paskutinį antspaudą.

Renginio metu jūsų laukia ne tik puiki galimybė įsigyti knygą su autoriaus palinkėjimu ir autografu, bet ir turiningi pokalbiai apie Camino Santiago de Compostela piligriminį kelią.