Dvasių labirintas

Carlos Ruiz Zafón

Dvasių labirintas

Įspūdingas tarptautinio pripažinimo sulaukusių „New York Times“ bestselerių VĖJO ŠEŠĖLIS, ANGELO ŽAIDIMAS ir DANGAUS BELAISVIS autoriaus Carloso Ruizo Zafóno sugrįžimas į nuostabų knygų ir šiurpą keliančių paslapčių pasaulį širdį gniaužiančiame ir kupiname įtampos romane DVASIŲ LABIRINTAS. Aiškiai prisiminsite dieną, kai atsivertėte pirmąjį DVASIŲ LABIRINTO puslapį... Knyga, kurioje persipina mistika, detektyvas, tamsi Ispanijos praeitis ir vienas labiausiai šokiruojančių sąmokslų žmonijos istorijoje. Nenuostabu, kad šis neabejotinas juslingos mistikos ir erotiško detektyvo šedevras – perkamiausia šimtmečio knyga, parašyta ispanų kalba.

Vaikystėje Danielis Semperė „Pamirštų knygų kapinių“ lentynose surado nepaprastą romaną, kuris pakeitė jo gyvenimą. Dabar Danielis vadovauja knygynui „Semperė ir sūnūs“ Barselonoje ir mėgaujasi iš pažiūros turiningu gyvenimu su mylima žmona ir sūnumi. Tačiau paslaptis, susijusi su jo motinos mirtimi, ir toliau neduoda jam ramybės.

Kai Danieliui atrodo, kad šios mįslės įminimas jau čia pat, prieš jo akis atsiskleidžia dar baisesnis, nei galėjo įsivaizduoti, pragariško Franko režimo sąmokslas. Tada jo gyvenime pasirodo fatališkoji Alicija Gris – siela, gimusi iš karo košmaro.

Per milžinišką siaubingai susipynusį pagrobimų ir žmogžudysčių tinklą, kuris siejasi su Franko režimu, moteris nuves Danielį prie bedugnės krašto ir atskleis slaptą jo šeimos istoriją – už siaubingą kainą.

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika