Kūrybiškumo saviraiškos studija (Trakai)

Trakai

Sausio 10, 12, 17, 19, 24, 31 dienomis, 13.30–14.30 val. Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vaikams vyksta neformaliojo švietimo būrelis – „Kūrybiškumo saviraiškos studija“, kuri apima Teatro saviraišką ir kūrybines dirbtuves. Jau vykdome registraciją 2018-iems metams!

Teatro saviraiškos studiją veda profesionali režisierė Irena Jocienė. Teatras leidžia vaikui išlaisvinti vaizduotę, pažinti save, savo kūną. Vaikai šioje studijoje keliauja į teatro pasaulį, prakalbina knygų personažus, interpretuoja ir improvizuoja, mokosi daryti kostiumus, grimuotis, įsijausti į atliekamą vaidmenį. Teatro saviraiškos užsiėmimų metu vyks teatriniai žaidimai vaizduotės, bendravimo, loginio mąstymo lavinimui; balso technikos ir artikuliacijos pratimai, kūno plastikos trenažas, etiudų kūrimas.

Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvių laukia įvairūs kūrybiniai darbai. Prieš užsiėmimus aptariami pasirinktos temos etapai, parenkama tematinė literatūra, pasirenkamos konkrečiai veiklai reikalingos priemonės. Visa tai skatina būrelio dalyvius pažvelgti į objektą iš įvairių pozicijų ir lavina žingeidumą.

Kūrybiškumo saviraiškos studijos veikloje numatytas abiejų programų bendradarbiavimas ir bendra veikla. Vaikai kartu su vadovėmis ir tėveliais dalyvauja Trakų miesto renginiuose, parodose, konkursuose.

Kviečiame prisijungti naujus narius! Kūrybiškumo saviraiškos studija – tai puikus būdas išlaisvinti savo kūrybiškumą ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Daugiau informacijos tel. (8 528) 22103.

Vaikų literatūros skyrius
Birutės g. 44, Trakai

QR kodas
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai