Vyturio biblioteka – beveik 500 svarbiausių e.knygų

www.vyturys.lt – net 500 svarbiausių elektroninių knygų mokyklai ir laisvalaikiui!

Keli paprasti žingsniai, norint tapti išmaniuoju skaitytoju:

• Skaitytojai gali naudotis nemokama prieiga prie elektroninės Vyturio bibliotekos namuose! Savo interneto naršyklėje (kompiuteryje, planšetėje ar telefone) suveskite adresą www.vyturys.lt ir užėję į puslapį spauskite Registruotis. Registracijos metu reikės suvesti dovanos kodą, kurį jums suteiks bibliotekos darbuotojas.
  • Vyturio bibliotekoje rasite beveik 500 elektroninių knygų, kurios jūsų patogumui suskirstytos pagal amžiaus grupes.
  • Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.
  • Greičiausias būdas sužinoti, ar kūrinys yra bibliotekoje yra per paieškos funkciją. Kūriniai randami pagal autorių, kūrinio pavadinimą, dalis – pagal veikėjų vardus.

Kviečiame išbandyti!