Vasara su knyga Šventininkų bibliotekoje

2017 m. rugpjūčio mėnesį Šventininkų bibliotekoje tradiciškai finišavo akcija „Vasara su knyga“. Kaip ir kasmet, didelio vaikų ir jų tėvelių susidomėjimo sulaukė vaikų parengta piešinių paroda. Vaikai taip pat aktyviai dalyvavo akcijai skirtuose renginiuose.

Akcijos „Vasara su knyga“ metu vyko kūrybinės dirbtuvės, garsiniai knygų skaitymai, knygų aptarimai. Renginių dalyviai susipažino su biblioteka, mokėsi rasti knygų lentynose reikalingas knygas.

Rūgpjučio 30 d. bibliotekoje vyko šventinė-kūrybinė popietė „Vasarą palydėkime su knyga“, kurios metu buvo apdovanoti daugiausiai knygų per tris vasaros mėnesius perskaitę skaitytojai ir uoliausi vaikai savanoriai. Į geriausių akcijos „Vasara su knyga“ skaitytojų sąrašą pateko Robert Grudinskij, Rafal Paulauskas, Daniela Monkevič, Kornelija Pilecka, Evaldas Dudovičius, Kamilia Monkevič ir Natalija Pavlova. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad per tris vasaros mėnesius šie skaitytojai perskaitė daugiausiai knygų. O Natalija Pavlova dar ir priėmė visoje Lietuvoje vykusį skaitymo iššūkį ir tapo viena iš jo nugalėtojų. Su tuo ją ir sveikiname!

Dėkoju visiems skaitytojams, už laiką praleistą su knyga vasaros atostogų metu. Šventininkų biblioteka laukia Jūsų visus mokslo metus.

Kristina Razvadauskienė,

Trakų viešosios bibliotekos Šventininkų filialo vyr. bibliotekininkė