Trakų viešosios bibliotekos kolektyvas sveikina su Lietuvos valstybės šimtmečiu

Prieš metus sau duotas pažadas Lietuvos šimtmetį pasitikti su pačių siūtais Tautiniais kostiumais šiandien, pasitinkant Vasario 16-ąją, jau išpildytas.

Trakų viešosios bibliotekos kolektyvas išsikėlęs sau tokį tikslą, prie iniciatyvos pakvietė prisijungti ir bendruomenę – 2017 metais biblioteka organizavo 5 edukacinius užsiėmimus, kuriuose buvo galima susipažinti su Tautiniu kostiumu ir atskirais jo elementais: prijuostėmis ir juostomis, sijonu, apavu ir kt. iš arčiau bei pasisemti žinių, kaipgi kostiumą reikėtų siūti ir nuo ko pradėti tai daryti. Džiugu, kad pasikliaudamos ir savo jėgomis, ir edukatorių pagalba kostiumus pasisiuvo ne tik bibliotekininkės, bet ir kelios atkaklios bibliotekos lankytojos.

Visus sveikiname su Lietuvos valstybės šimtmečiu ir linkime kūrybiškumo kasdienėje veikloje – juk valstybę savo darbais kuriame patys.