Startavo 9 Auksinio proto sezonas

Po mėnesio pertraukos į Trakų viešąją biblioteką sugrįžo gyvi „Auksinio proto“ žaidimai. Šis intelektualus komandinis žaidimas skaičiuoja jau 9 sezoną ir yra žaidžiamas daugiau nei 40 Lietuvos miestų ir miestelių. Trakuose antradienio vakarais į protmūšį renkasi 4 komandos – tai senbuviai „Išmanieji protai“, „Protorius“, „Baikit, nemanau“ ir sezono naujokai – komanda „Viskas arba nieko“. Pirmajame žaidime dar neataušę padų nugalėjo praėjusio sezono lyderiai – „Protorius“.

2018 metų pavasario sezonas tęsis iki gegužės 1 dienos, tad dalyvių lauks net 16 žaidimų, kuriuose žaidėjai ne tik mankštins protus, bet ir turės galimybę iškovoti kelialapių į televizinį žaidimą su Arūnu Valinsku ir Andriumi Tapinu. Tą 2017 m. pavyko padaryti ir vienai Trakų komandai – „Išmaniesiems protams“. Taip pat kiekvieno sezono pabaigoje geriausiai pasirodžiusios komandos iš įvairių miestų atrenkamos į didįjį finalą. Tad azarto čia tikrai netrūksta!

„Auksinis protas“ –  įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir norintiems sužinoti šį tą naujo. Norintiems dalyvauti šiame žaidime nereikia specialiai graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis faktų mintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą.

Registracija į žaidimą bus atvira visą sezoną, tad bet kuriuo metu prie mūsų gali prisijungti ir nauji žaidėjai. Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose sezono turnyruose, griežtų ribų čia nėra. Tad jei esi smalsus, daug žinai, turi puikų draugų ratą – registruok komandą, dalyvauk ir mankštink protą! Žaidimai vyksta kiekvieną antradienį 19 val. Trakų viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 69.

Edita Loiba,

Trakų viešoji biblioteka