Spalio 17 d. Gretos Alice komiksų paroda bei kūrybinės dirbtuvės „Mėlynasis krokodilas“

Spalio 17 d., 14 val. Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyks Gretos Alice komiksų paroda bei kūrybinės dirbtuvės „Mėlynasis krokodilas“.

Greta Alice (tikr. Greta Liekytė) – komiksų ir iliustracijų autorė, dizainerė, išleidusi užduočių ir komiksų knygą „Ne muziejaus batai“ (2018), iliustravusi daug knygų, surengusi personalinių parodų. 2016 m. yra pelniusi Vytauto Jurkūno premiją. Parodoje pristatomas „Mėlynasis krokodilas“ bei jo nuotykiai.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti ir smagiai bei kūrybiškai praleisti laiką!

Vaikų literatūros skyrius
Birutės g. 44, Trakai