Nuo sausio 16 d. – IX „Auksinių protų“ sezonas!

„Auksinio proto“ gyvi žaidimai skaičiuoja jau 9 sezoną. Nuo sausio 16 d. kiekvieną antradienį 19 val. į Trakų viešosios bibliotekos skaityklą pamankštinti protų ir vėl kvies šis intelektualus komandinis žaidimas!

Registracija vis dar atvira ir bus atvira visą sezoną, tad kviečiame registruotis tel. 8 (528) 55461.

2018 metų pavasario sezonas tęsis iki gegužės 1 dienos, tad dalyvių lauks net 16 žaidimų. Dalyvaudami gyvuose žaidimuose dalyviai turi progų iškovoti kelialapių ir į televizinį žaidimą su Arūnu Valinsku ir Andriumi Tapinu. Tą 2017 m. pavyko padaryti vienai Trakų komandai – „Išmaniesiems protams“. Taip pat sezono pabaigoje geriausios komandos iš įvairių miestų atrenkamos į didįjį žaidimo finalą. Tad azarto čia tikrai netrūksta!

„Auksinis protas“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir norintiems sužinoti šį tą naujo. Tai komandinės protų kovos. Norintiems dalyvauti „Auksinio proto“ žaidime nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą.

Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose sezono turnyruose. Primename, kad pagal taisykles, 2 prasčiausi žaidimai sezono pabaigoje neįtraukiami į bendrą taškų įskaitą. Žaidimo metu komandos gali naudotis tik savo narių žiniomis ir išmintimi. Įvairios ryšio priemonės, internetas, kompiuteriai, literatūra ir kitos galimo sukčiavimo priemonės draudžiamos!

Tad jei esi smalsus, daug žinai, turi puikų draugų ratą – registruok komandą, dalyvauk ir mankštink protą! Jei komandos neturi, registruokis pats ir prisijunk prie naujokų komandos!