Lapkričio 22 d. DEMOS leidyklos knygų vakaras

Lapkričio 22 d. (ketvirtadienį), 16.30 val. kviečiame į „DEMOS knygnešių“ renginį Trakų viešojoje bibliotekoje.

Knygų vakare bus pristatomos DEMOS leidyklos išleistos knygos, kurių pagrindinė idėjinė gija yra kapitalizmo, perskverbusio politinio, socio-ekonominio ir kultūrinio gyvenimo, kritika. Mintimis dalinsis 8 politinės filosofijos knygų autorius prof. dr. Andrius Bielskis, politikos teoretikai dr. Egidijus Mardosas ir dr. Jolanta Bielskienė.

DEMOS leidybinės veiklos strateginis tikslas yra leisti socialiai progresyvias knygas demokratijos teorijos, žmogaus teisių, psichoanalizės, lyčių lygybės, išsilaisvinimo teologijos temomis. Iki šiol DEMOS kritinės minties institutas yra išleidęs 6 knygas: „Demokratija be darbo judėjimo?“ (sud. A. Bielskis, leista kartu su leidykla „Kitos knygos“, 2009); Slavoj Žižek „Smurtas“ (versta iš angl. k. „Violence“, 2010); Alasdair MacIntyre „Marksizmas ir krikščionybė“ (ang. k. „Marxism and Christianity“, 2012); Jacqueline Legaut „Žodžio įstatymai“ ir „Psichoanalizė, lyg niekur nieko“ (pranc. k. „Les Lois de la parole: Conversation avec Camille“ ir „La psychanalyse, l'air de rien: Conversation avec Camille“,2013); Andrius Bielskis „Nešventas sakramentas. Ideologija, tikėjimas ir išsilaisvinimo politika“ (2014); Skaidra Trilupaitytė „Kūrybiškumo galia? Neoliberalistinės kultūros politikos kritika“ (2015).

Tikimės aktyvios diskusijos. Įėjimas laisvas. Kviečiame dalyvauti!

DEMOS kritinės minties instituto informacija