Dusmenyse vyko tradicinė šventė vaikams

Tik tik nutilus Šv. Kalėdų šurmuliui, prieš pat Naujuosius, Dusmenų kaimo vaikučiai lydimi savo tėvelių bei senelių susirinko į kultūros namų salę, į popietę „Suspindo Kalėdų žvaigždė“. Vaikus, susirinkusius laukti tradicinio metų stebuklo, pasitiko ne tik jauki aplinka, bet ir ilgai lauktas Kalėdų senelis su dovanomis.

Šventę vaikams organizavo Dusmenų kaimo biblioteka kartu su kultūros centru. Šis renginys dusmeniškius sukviečia kiekvienais metais, ir tikimės, kad ši graži tradicija toliau gyvuos bei  džiugins mūsų mažuosius.

Šventės metu vyresni vaikai pademonstravo savo pasirodymą, kurį jie su dideliu užsidegimu visą mėnesį ruošė, mokėsi ir repetavo. Taigi visi atėję į šventę su malonumu stebėjo D. Bauerienės pasakos „Obuoliukai su megztukais“ inscenizaciją. Džiaugiamės, kad turime tokių žingeidžių ir viskuo besidominčių vaikų, – ačiū jiems.

Na o patys mažiausieji nedrąsiai dainavo ir šoko rateliu, tačiau Kalėdų Seneliui išdalinus taip ilgai lauktas dovanas, vaikų akyse sužibo džiaugsmas. Drąsiausi netgi panoro nusifotografuoti su Kalėdų Seneliu.

Tikime, kad vaikai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą šventinę dvasią parsinešė į namus.

Ačiū visiems dalyvavusiems. Šviesių, sveikų ir sėkmingų naujų metų!

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė