7 metai už grotų

Edvinas Krocas

7 metai už grotų
Frenkas sužino, kad jo mergina laukiasi, ir ruošiasi pradėti naują, šviesų etapą. Vis dėlto viena lemtinga naktis sujaukia jo planus, ir Frenkas netikėtai atsiduria pačiame baisiausiame savo gyvenimo košmare... Pravieniškių pataisos namuose jis priverstas pamiršti žmoniškumą ir įprastas taisykles. Čia galioja nerašytas kalėjimo kodeksas, paremtas įtakos zonomis, smurtu, prievarta, žeminimu.

Kaip nepalūžti, gyvenant tokiomis sąlygomis?
Ar įmanoma bejausmių žmogžudžių, recidyvistų, prievartautojų aplinkoje rasti draugą ar bent tą, su kuriuo galėtum pasikalbėti?
Ar tikrai spygliuota tvora yra nuosprendis meilei?

„7 metai už grotų“ - tai jau trečioji Edvino Kroco knyga. Šio autoriaus kūryba nieko nepalieka abejingo ir stebina drąsiomis temomis, atvirumu ir stipriomis emocijomis. E. Krocas be cenzūros pasakoja apie uždarą, visuomenei mažai žinomą kalėjimo gyvenimą ir nesuvokiamomis taisyklėmis pagrįstus kalinių tarpusavio santykius.